ДАЮ 100 БАЛІВ ЗАДАЧУ ПОТРІБНО ОФОРМИТИ ТАК : ДАНО ( ЩО ДАНО) ЩО ЗНАЙТИ (ПИШЕТЕ ЩО ЗНАЙТИ

)РОЗВ'ЯЗУВАННЯ (ПИШЕТЕ РОЗВ'ЯЗУВАННЯ, АЛЕ ЗАДОПОМОГОЮ ФОРМУЛ)ФІЗИКА , 7 КЛАСЗа 9год теплохід проходить за течією річки такий самий шлях як за 11год проти течії. Визначити швидкість теплохода в стоячій воді якщо швидкість течії річки 2км на год​
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Киценко Александр.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі можна використовувати формулу шлях = швидкість × час. Нехай швидкість теплохода в стоячій воді буде V (км/год).

Коли теплохід рухається за течією річки, він отримує додаткову швидкість від течії, тобто V + 2 (км/год).

За 9 годин теплохід проходить шлях (V + 2) × 9 км.

Коли теплохід рухається проти течії, він втрачає додаткову швидкість від течії, тобто V - 2 (км/год).

За 11 годин теплохід проходить такий самий шлях, тобто (V - 2) × 11 км.

Зараз ми можемо записати дві рівності:

(V + 2) × 9 = (V - 2) × 11

9V + 18 = 11V - 22

Тепер вирішимо цю рівність для V:

9V + 18 = 11V - 22

18 + 22 = 11V - 9V

40 = 2V

V = 40 / 2

V = 20

Отже, швидкість теплохода в стоячій воді становить 20 км/год.

вибач що не так мені лінь так робити, хотів запитати ти випадком не з інтелекту?

0 2