Який опір має нагрівальний елемент якщо в ньому за 100с при силі струму 5 А виділилося 10 000 Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Саша.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

t=100c

I=5A

Q=10 000Дж

R-?

Закон Джоуля - Ленца:

Q=I^{2} Rt\\R=\frac{Q}{I^{2}t } =\frac{10 000}{25*100} =4Om