Не виконуючи побудову, знайдіть координати точок перетину графіків функцій з осями координат

у=5-3х

Ответы на вопрос

Отвечает Якупов Руслан.

Нуль функції

5 - 3 x =0 \\\\ -3x=-5\ \ \ |:\left(-3 \right) \\\\ x= \frac{ 5 }{ 3 } \\\\x=1\frac{2}{3}

Точка перетину графіка з віссю OX

(1\frac{2}{3};0)

Точка перетину графіка з віссю OY

y =-3\cdot0+5 \\\\ y=5 \\\\  \left( 0 , 5 \right)