Знайди, не виконуючи побудови, координати точки перетину графіків лінійних функцій:y=x+1 і y=2x−2.

Відповідь: координати точки перетину графіків ( ; ) пж пж пж

Ответы на вопрос

Отвечает Цаллагова Сабина.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Знайди, не виконуючи побудови, координати точки перетину графіків лінійних функцій:y=x+1 і y=2x−2.

Приравнять правые части уравнений (левые равны) и вычислить х:

х + 1 = 2х - 2

х - 2х = -2 - 1

-х = -3

х = -3/-1

х = 3;

Теперь вычислить у:

у = х + 1

у = 3 + 1

у = 4;

Відповідь: координати точки перетину графіків (3; 4).