ПОМОГИТЕ АЛГЕБРА Обчисли, не виконуючи побудови, координати точки перетину графіків лінійних

функцій:y=x+1 і y=2x−2.

Ответы на вопрос

Отвечает Кивель Никита.

Ответ:

3

Объяснение:

просто приравняем графики функций:

х+1=2х-2

2х-х=2+1

х=3