Знайдіть найбільше значення функції у=х²-2х на проміжку [-1;2] Допоможіть будь-ласка благаю вас

плиззз плиззз плиззз

Ответы на вопрос

Отвечает Куцкий Андрей.

Объяснение:

у=х^2-2х

у'=(х^2-2х)'=2х-2

2х-2=0

2х=2

х=1

Хmin=1

y(-1)=-1^2-2*(-1)=1+2=3

y(1)=1^2-2*1=1-2=-1

y(2)=2^2-2*2=4-4=0

max[-1;2]=y(-1)=3

Ответ: max[-1;2]=y(-1)=3