Знайдіть найбільше значення функції у=-х³ на проміжку [-2;3]. Благаю вас плиззз допоможіть

будь-ласка плиззз плиззз плиззз

Ответы на вопрос

Отвечает Гаст Игорь.

Объяснение:

у=-х^3

у'=(-х^3)'=-3х^2

-3х^2=0

х=0

0=[-2;3]

у(0)=0

у(-2)=8

у(3)=-27

Ymax[-2;3]=y(x)=y(-2)=8

Відповідь:Ymax[-2;3]=y(x)=y(-2)=8