У Сашка в 4 рази більше марок, ніж у Петрика. Якщо Сашко подарує Петрику 8 марок, то в нього

залишиться у 2 рази більше марок ніж стане у Петрика. Скільки марок було окремо в кожного хлопчика спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Ярослав.

Ответ:

12 марок,  48 марок.

Пошаговое объяснение:

Нехай у Петрика було х марок, тоді у Сашка було 4х марок. Маємо рівняння:

4х-8=(х+8)*2

4х-8=2х+16

2х=24

х=12

У Петрика було 12 марок, у Сашка 12*4=48 марок.

Отвечает Сман Мухамеджан.

Наведемо в рівняння:

4х-8=2(х+8)

4х-8= 2х+16

4х-2х=16+8

2х = 24

х=12

У Петрика- 12 марок

Треба знайти скільки у Сашки

12*4=48 марок у Сашки

Тоді, у Петрика 12 марок, а у Сашка 48 марок