У двох мішках цукру було порівну. Після того як з першого мішка пересипали 8 кг до другого, у ньому

стало вдвічі менше цукру, ніж у другому. По скільки кілограмів цукру було в кожному мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.
Х-було спочатку
2*(х-8) стало в 1 мішку
х+8 стало в 2 мішку
2*(х-8)=х+8
2х-16=х+8
2х-х=16+8
х=24 було спочатку в кожному мішку