У двох мішках було 57 кг цукру.Із першого мішка відсипали одну третю цукру,а з другого-70%

цукру.Після цього в першому мішку цукру стало у 2 рази більше,ніж у другому.Скільки цукру було в кожному мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Соня.
Не очень красивые цифры в ответе, но напишу,как есть.
х-кг цукру в першому мишки
57-х-цукор у другому мишки
х/3-те, шо видсипали з першого
х-х/3=2/3х-залишилось у першому мишки
57*0,7=39,9-видсипали з другого 70%
57-х-39,9=х+17,1-залишилось у другому, але вдвичи менше,ниж у першому. ривняння.
2/3х=2(-х+17,1)
2/3х=-2х+34,2
2/3х+2х=34,2
(2х +6х)/3=34,2
8х=34,2*3
8х=102,6
х=102,6:8
х=12,8 кг было в першому
57-12,8,=44,2- було у другому