у 1 мішку на 2 1/5 борошна менше . ніж у другого скільки кілограмів борошна треба взяти з першого

мішка щоб у ньому стало на 3 2/3 борошна менше ніж у другому скільки кілограмів борошна треба взяти з другого мішка щоб у першому мішку стало на 1 1/2 борошна більше ніж у другому ?

Ответы на вопрос

Отвечает Достоевский Алексей.

Ответ:

нехай в першому мішку - 2x кг борошна, в другому - x кг, маємо рівняння:

2x - 35 = x - 10

2x - x = -10 + 35

x = 25

25 кг борошна - у другому мішку

25 × 2 = 50 кг борошна у першому