1. Перше число на 9 більше за друге.1/3 від першого числа дорівнює 50% від другого.Знайди ці числа.

2.У першому мішку було вдвічі більше борошна,ніж у другому.Після того як з другого мішка пересипали 5 кг у перший,у другому борошна стало втричі менше ,ніж у першому.Скільки кг борошна було в кожному мішку спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
1.
 \left \{ {{x-9=y} \atop { \frac{1}{3}x= \frac{1}{2} y }} \right.  \\  \\  \left \{ {{x=y+9} \atop { \frac{1}{3}(y+9)-\frac{1}{2} y=0 }} \right.  \\  \\ \left \{ {{x=y+9} \atop { \frac{1}{3}y+3-\frac{1}{2} y=0 }} \right.\\  \\ \left \{ {{x=y+9} \atop { (\frac{1}{3}-\frac{1}{2} )y=-3}} \right.\\  \\ \left \{ {{x=y+9} \atop { -\frac{1}{6}y=-3}} \right.\\  \\ \left \{ {{x=y+9} \atop {y=18}} \right. \\   \\ \left \{ {{x=27} \atop {y=18}} \right.
2.Пусть х кг было в 1 мешке, а у кг во втором, тогда
 \left \{ {{ \frac{1}{2} x=y} \atop { \frac{1}{3}(x+5)=y-5 }} \right.  \\  \\  \left \{ {{ \frac{1}{2} x=y} \atop { \frac{1}{3}x+ \frac{5}{3} = \frac{1}{2} x-5 }} \right.  \\  \\ \left \{ {{ \frac{1}{2} x=y} \atop { -\frac{1}{6}x = - \frac{20}{3}  }} \right.  \\  \\ \left \{ {{ \frac{1}{2} x=y} \atop {x = 40 }} \right.  \\  \\ \left \{ {{ y=20} \atop {x = 40 }} \right.  \\  \\