У першому мішку в 3 рази більше борошна ніж у другому. коли з першного мішка взяли 25 кг борошна, а

з другого 5 кг, то в першому мішку стало на 10 кг більше, ніж у другому. скільки кг борошна було в кожному мішку спочатку? очень нужно! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Луцько Христина.

Пошаговое объяснение:

1 мешок = 3х кг муки было сначала

2 мешок = х кг муки было сначала

(3х -25) - (х - 5) = 10

3х - 25 - х + 5 = 10

2х - 20 = 10

2х = 10 + 20

2х = 30

х = 30 : 2

х = 15

1 мешок = (3х) = 3 * 15 = 45 кг муки было сначала

2 мешок = (х) = 15 кг муки было сначала

Отвечает Зевахин Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому мішку - х кг борошна, тоді у першому - 3х кг, коли з першного мішка взяли 25 кг борошна в ньому стало 3х - 25 кг, а з другого 5 кг то в ньму стало х- 5 кг. Складемо рівняння:

(3х -25) - (х - 5) = 10

3х - 25 - х + 5 = 10

2х - 20 = 10

2х = 10 + 20

2х = 30

х = 30 : 2

х = 15 кг борошна було у другому мішку спочатку

3х = 3 * 15 = 45 кг борошна було у першому мішку спочатку