У Василька було у 7 разів більше марок ніж у Петрика коли Василько подарував Петрику 45 своїх марок

то в обох хлопчиків марок стало порівно .Скільки марок було в кожного хлопчика спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Musayev Lezgin.

Ответ: 15 марок у Петрика и 105 марок у Василька

Пошаговое объяснение:

х - марки Петрика спочатку

7х - марки Василька спочатку

х+45 - стало марок у Петрика

7х-45 - стало марок у Василька

х+45=7х-45

45+45=7х-х

90=6х

х=90/6

х=15 марок було у Петрика спочатку

15*7=105 марок було у Василька спочатку