Ганнуся, Олеся і Катруся разом зібрали 126 грибів. Ганнуся зібрала 2\9 усіх грибів, Олеся - 25\49

решти. Скільки грибів зібрала Катруся? 48 28 78 50

Ответы на вопрос

Отвечает Здравствуй Арина.

Ответ: 48 грибів.

Пошаговое объяснение:

1) 126 : 9 · 2 = 28 грибів зібрала Ганнуся;

2) 126 – 28 = 98 (г) — решта;

3) 98 : 49 · 25 = 50 (г) - зібрала Олеся;

4) 126 – 28 – 50 = 48 (г) зібрала Катруся

Отвечает Тарасенко Анюта.

Ответ:

Ответ:50

Пошаговое объяснение:

1) 126:9=14 (гр) - 1/9 часть

2) 14×2=28 (гр) - забрала Ганнуся

3) 126-28=98 (гр) - осталось

4) 98:49=2 (гр) - 1/49 часть

5) 2×25=50 (гр) - забрала Катруся