Юля і Настя та Леся зібрали разом 144 гриби. Юля зібрала 3/8 усіх грибів а Настя 5/16 усіх грибів

Скільки грибів зібрала Леся

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Ивана.

Ответ:

Всего 144 гриба

Юля-3/8

Настя-5/16

Леся-?

Пошаговое объяснение:

16/16-(5/16+3/8)

16/16-(5/16+6/16)=5/16(леся)

144*5/16=45(45 гриба забрала леся)