Самостійна робота за темою «Розв’язування задач за допомогою рівнянь». Оленка та Марійка збирали

гриби. Оленка зібрала на 10 грибів більше, ніж Марійка. Скільки грибів зібрала кожна з них, якщо разом вони зібрали 32 гриба? Василь в 2 рази старший за свого молодшого брата Петрика, а Петрик на 6 років молодший за Василя. Скільки років кожному з них? Мурзик, Барсик і Пушок ловили мишей. Мурзик спіймав на 5 мишей більше, ніж Барсик, а Пушок – у 2 рази більше, ніж Мурзик. Скільки мишей спіймав кожен з них, якщо разом вони наловили 15 мишей?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Пошаговое объяснение:

задача1

Нехай Марійка зібрала х грибів, тоді Оленка х+10

х+х+10=32

2х= 32-10

2х= 22

х= 22:2

х= 11 грибів зібрала Марійка

11+10=22 гриба зібрала Оленка

задача 2.

Нехай Петру х років, тоді Василю 2х років

2х-х= 6

х= 6 років- Петру

6*2= 12 років Василю

задача 3

Нехай Барсик спіймав х мишей, тоді Мурзик х+5 мишей, а Пушок 2(х+5) мишей.

х+х+5+2(х+5)=15

х+х+5+2х+10=15

4х= 0

х=0 мишей спіймав Барсик

0+5=5 мишей спіймав Мурзик

2*5=10 мишей спіймав Пушок