Василько, Петрик, Михайлик і Гриць разом зібрали 45 грибів. Якби Василько зібрав на 2 гриби більше,

Петрик на 2 гриби менше, Михайлик у 2 рази більше, а Гриць у 2 рази менше, то у всіх хлопців грибів було б порівну. Скільки грибів зібрав Михайлик?

Ответы на вопрос

Отвечает Добряк Макс.

По-перше порівну не може бути бо 45 не ділиться на 4
ну всеодно якось так
45:4≈11
11:2≈6
значить Михайлик зібрав 6 грибів
василько 11-2=9
Петрик 11+2=13
Гриць 11*2=22
6+9+13+22=50...
не знаю...
щось не виходить
ну що змогла те і написала)