На двох полицях разом було 40 книжок. Після того, як з Другої полиці переставали на першу 7 книжок,

на другій полиці книг стало у 3 рази менше, ніж на першій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Уткин Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - исходное количество книг на 1-й полке.

y - исходное количество книг на 2-й полке.

Система уравнений:

x+y=40; x=40-y

x+7=3(y-7)

40-y+7=3y-21

47-y=3y-21

47+21=3y+y

y=68/4=17 книг было изначально на 2-й полке.

40-17=23 книги было изначально на 1-й полке.