На першій полиці було вдвічі більше книжок, ніж на другій. Після того як з другої полиці переклали

8 книжок на першу, на другій стало у 4 рази менше, ніж на першій. Скільки книг було на на кожній полиці спочатку? Дужеее треба!

Ответы на вопрос

Отвечает Скворцова Соня.

Ответ:

40; 20

Пошаговое объяснение:

2x - начальное количество книг на 1-й полке.

x - начальное количество книг на 2-й полке.

4(x-8)=2x+8                                         |2

2x-16=x+4

2x-x=4+16

x=20 - начальное количество книг на 2-й полке.

2·20=40 - начальное количество книг на 1-й полке.