1. на одній полиці 37 книжок а на другій на 15 книжок більше скільки всього книжок на двох полицях

2. на одній полиці 37 книжок це на 15 менше ніж на другій скільки всього книжок на двох полицях 3. на одній полиці а книжок це на б книжок менше ніж на другій скільки всього книжок на двох полицях

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Ксения.
1. 42 книжок
2. 79 книжок
3. не зрозуміла
Отвечает Пономарёв Антон.
1) 37+ (37+15)=89 книжек
2)37+(37-15)= 59 книжек
3) а+(а+в)=2а+в