На першій полиці втричі більше книжок ніж на другій. Після того, як із другої полиці переставили 2

книжки на першу полицю, на другій їх стало в 4 рази менше ніж на першій. По скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Глобина Ксюша.

Відповідь: 10 книг було на другій полиці спочатку.

(Розвʼязала рівнянням)

Покрокове пояснення:

3x – початкова кількість книг на 1-й полиці.

x – початкова кількість книг на 2-й полиці.

4(x-2)=3x+2

4x-8=3x+2

4x-3x=2+8

x=10 книг було на другій полиці спочатку.


постав дякую я старалася :_(