Оленка, Олеся і Катруся зібрали 126 грибів. Оленка зібрала 2/9 усіх грибів, Олеся - 25/49 решти.

Скільки грибів зібрала Катруся​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Егор.

Ответ:

48 грибів зібрала Катруся

Пошаговое объяснение:

1) 126/9*2=28(грибів) - зібрала Оленка

2) (126-28)/49*25=50(грибів) - зібрала Олеся

3) 126 - 28 - 50=48(грибів) - зібрала Катруся