Марійка, Катруся і Софійка разом зібрали 126 грибів. Марійка зібрала 3/9 усіх грибів. Катруся

зібрала четверту частину решти. Скільки грибів зібрала Софійка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нерадовских Илья.

Відповідь: Софійка зібрала 63 гриба.

Покрокове пояснення:

Спочатку згрупуємо існуючу інформацію:

Марійка - 3/9

Катруся - 1/4 - 3/9

Софійка - решта - ?

Марійка+Катруся+Софійка- 126

Вирішення:

1) 126÷9=14(треба знайти 1/9 від всіх грибів)

2) 14×3=42(Марійка зібрала 3/9 грибів, тож ми множимо 1/9 грибів на 3)

3) 126-42=84(Катруся зібрала 1/4 частину РЕШТИ грибів, тож тепер ми віднімаємо щоб знайти решту)

4) 84÷4=21(це всі гриби знайдені Катрусею)

5) 42+21=63(гриби Катруся та Мірійки разом)

6) 126-63=63(віднімаємо суму Марійчиних та Катрусних грибів від общої суми грибів, що лишає нас з 63 грибами)

Відповідь:

Софійка зібрала 63 гриба.