Тетанька, Софійка, та Яринка зібрали 70 грибів. Тетянка зібрала 1/7всіх грибів, Софійка 3/7,а

Іринкарешту. Скільки грибів зібрала Ірина?

Ответы на вопрос

Отвечает Примак Діанка.

Ответ:

30 грибов

Пошаговое объяснение:

Тетанька собрала 70х1/7=10 грибов

Софийка 70х3/7=30 грибов

и Ирина собрала 70-10-30=30 грибов