6. Прямокутник має площу 15 см, його довжина 5 см. Побудуй відрізок,довжина якого дорівнює сумі

довжини і ширини прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжебай Айсулу.

відрізок дорівнює 8 чм

Пошаговое объяснение:

S=15

a=5см

b=x см

S=a×b

15=5×x

x=3

a=5

b=3

a+b=довжина відрізка

5+3=8