!!!!!!!!! СРОЧНО !!!!!!!!!!! 1. Знайдіть сторону квадрата площа якого дорівнює площі прямокутника

зі сторонами 8см і 2см....2. Знайдіть площу квадрата, якщо його периметр дорівнює 24 см ..а) 18 см²; б) 36 см²; в) 81 см²; г) 12 см².3. Довжина прямокутника дорівнює: а м, його ширина на 8 м менше від довжини. Знайдіть площу прямокутника якщо а = 14 м.а) 48 м²; б) 84 м²; в) 32 м²; г) 40 м².4. Знайдіть площу прямокутника зі сторами a і b, якщо а = 5 м, b = 36 дм .​

Ответы на вопрос

Отвечает Тен Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 8*2=16 см2 площа прямокутника

16/4=4 см сторона квадрата

2. 24/4=6 см сторона квадрата

6*6=36 см2 площа квадрата

3. а-8   ширина прямокутника

а*(а-8) площа прямокутника

14*(14-8)=14*6=84 м2

4. а*б  площа прямокутника

50*36= 1800дм2 =18м2

5м=50 дм