Тема:Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками Пример:3 4- + -x+2 x-2


Ответы на вопрос

Отвечает Есимбекова Аружан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

\frac{3}{x+2} + \frac{4}{x-2} =\frac{7x+2}{x^{2}-4 }