Яринка з мамою і татом ходили по гриби.коли вони полічили гриби то виявилося що Яринка зібрала 20

гинь їв, мама на 18 грибів більше ніж Яринка, а тато на 7 менше, ніж мама. Скільки грибів зібрали вони разом

Ответы на вопрос

Отвечает Осадчая Виолетта.

Яринка-20 гр

Мама-?,на 18 гр більше,ниж Яринка

Тато-?,на 7 менше ніж мама

1)20+18=38(гр)-зібрала мама;

2)38-7=31(гр)-зібрав тато;

3)38+31+20=89(гр)

Відповідь:разом вони зібрали 89 грибів.