Будь ласка поможіть 1.Якщо задумане число зменшиться на 1, результати збільшити у 3 рази , то

отримуємо 15 . Знайдіть задумане число . 2. У Миколки і Іванка порівно марок. Якщо Микола віддасть Іванку 5 марок, то у нього залишиться менше у 2 рази менше марок, ніж у Іванка. Скільки марок у кожного хлопчика? 3. На одному складі було дров у 2 рази більше, ніж на другому. Якщо на першому складі привести ще 80 т дров, а на другій -145, то на обох складах буде порівну . Скільки тонн дров було у складі спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Володина Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. x - задуманное число.

(x-1)·3=15

x-1=15/3

x=5+1

x=6

Ответ: 6.

2. x - начальное количество марок у каждого мальчика.

2(x-5)=x+5

2x-10=x+5

2x-x=5+10

x=15

Ответ: 15.

3. 2x - количество дров на 1-м складе, т.

x - количество дров на 2-м складе, т.

2x+80=x+145

2x-x=145-80

x=65 т дров было на 2-м складе вначале.

2·65=130 т дров было на 1-м складе вначале.

Ответ: 130 и 65.