Контрольна з математики-№1. Знайдіть корінь рівняння 5 х – 60 = 12 – х. №2. Знайдіть корінь

рівняння 9 (3 х -2) – 6 = 5(4 х – 1) + 2 №3. Розв'яжіть задачу складанням рівняння: На двох складах разом є 2880 т вугілля. Скільки вугілля на кожному складі, якщо на першому його складі на 400 т менше , ніж на другому? №4. Розв'яжіть задачу складанням рівняння: В одному ящику було в 7 разів більше апельсинів, ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 38 апельсинів, а з другого – 14, то в другому залишилося на 78 апельсинів менше, ніж у першому. Скільки апельсинів було у кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Кристина.

Ответ:

1) 5x-60=12-x

5x+x=12+60

6x=72

x= 72:6

x=12

Отвечает Дарменов Адилет.

Ответ:

x=12

Пошаговое объяснение:

5x-60=12-x

5x+x=12+60

6x=72

x= 72:6

x=12

пж спасибо и лучший ответ