в одному ящику було 6 ращів більше апельсинів, ніж в другому. Коли з першого ящика взяли 46

апельсинів, а з другого -16 , то в другому залишилося 75 апельсинів менше, ніж у першому. Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Соня.

                                Было              Стало

1-й ящик                    6х                 6х - 46

2-й ящик                   х                     х - 16

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

6х - 46 = х - 16 + 75

6х - х = 46 - 16 + 75

5х = 105

х = 105 : 5

х = 21 (апельс.) - было во втором ящике

6х = 6 · 21 = 126 (апельс.) - было в первом ящике

Ответ: 126 апельсинов было в первом ящике и 21 апельсин - во втором.