В одному ящику було в 7 разів більше апельсинів ніж у другому . коли з першого ящика взяли 38

апельсинів, а з другого 14 то в другому залишилось на 78 апельсинів менше ніж у першому. скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.
Було у другому ящику х
було у першому ящику 7х
стало у першому 7х-38
стало у другому х-14
стала різниця 78
складемо рівняння
(7х-38)-(х-14)=78
7х-38-х+14=78
7х-х=78+38-14
6х=102
х=102:6
х=17 було у другому ящику
17*7=119 було у першому ящику
=================