(пояснення не обов'язкове). Задача 1. У Петрика і Даринки разомбуло 54 грн. Скільки грошей було

укожного з них, якщо у Даринки було на20 грн більше, ніж у Петрика?Задача 2. У першому ящику було на 10яблук більше, ніж у другому, а в третьомуу два рази більше, ніж у другому. Скількияблук було у кожному ящику, якщо у всіхтрьох ящиках разом було 94 яблука.задача 3. У першій коробці було в трирази більше цукерок, ніж у другій. Якщоіз першої коробки перекласти у другу 13цукерок, то в обох коробках цукерокстане порівну. Скільки цукерок було укожній коробці спочатку?допоможіть вирішити задачі будьласка дуже срочно!...​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) у Петрика було 17 грн, у Даринки 37 грн  на 20 грн більше за умовою задачі.

2) Нехай 2 ящик буде Х, тоді перший буде Х+10 , а в третьому ящику буде 2Х   Рівняння:2х+х+10+х=94   4х=84  х=21   це в другому ящику.,,

тоді в першому буде 21+10=31   а в третьому 21*2=42

3)Приймемо цукерки в другій за Х, тоді перша буде 3Х

 складаємо рівняння: 3х-13=х+13    2х=26  х=13   це в другій коробці, а в першій було в тричі бвльше, 3*13=39    З першої переклали в другу 13 цукерок і стало порівну:39-13=13+13      26=26   порівну.