Знайти число, 96% якого становиться 240


Ответы на вопрос

Отвечает Ландыш Айсылу.

Ответ:

250

Пошаговое объяснение:

х — 100%

240 — 96%

х=(240*100)/96=250

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

Отвечает Васькина Влада.

Відповідь:

250

Покрокове пояснення:

240/0.96=250