Розв'яжи неповне квадратне рівняння: 3x2+6x=0 (Першим вводь більший корінь) Корені: x= x=


Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.

3x²+6x=0

3х*(х+2)=0

х=0; х+2=0⇒х=-2

Ответ х=0; х=-2

Отвечает Андрієшин Олег.

Ответ:

3x•(x+2)=0

x•(x+2)=0

x=0

x+2=0

x=-2

Объяснение:

выше