1.Функцію задано формулою у = 3 – 2х . 1) Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює – 3;2) знайти при якому значенні аргументу значення функції дорівнює 52.Функцію задано формулою у = 8х -3. Визначте: 1) нулі функції;2) чи проходить графік функції через точку В (– 2; – 19). ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гунько Дима.

Ответ:

1.

1)y=3-2•(-3)= 9

2)y=3-2•5= -7