Розв'яжи неповне квадратне рівняння: 5x2+15x=0 (Першим вводь більший корінь) Корені: x= ; x= .


Ответы на вопрос

Отвечает Пушин Дмитрий.

Розв'яжи неповне квадратне рівняння: 5x2+15x=0

(Першим вводь більший корінь)

Корені: x= ; x= .

Корни: x = 0, x = - 3


Отвечает Абдрашитов Данил.

Ответ:

x=0 x=-3. x(5x+15)=0

x=0. 5x+15=0. x-3