За поданими схемами напишіть рівняння можливих хімічних реакцій а) Fe2O3 + H20 -6) CaO + H2Oв)

Pb(NO3)2 + кон -г) Ca(OH)2 + HNO3 -д) Ba(OH)2е) Co(OH)2e) MnCl2 + NaOH -​

Ответы на вопрос

Отвечает Олифер Виктория.

а) Fe2O3+3H2O=2Fe(OH)3

б) CaO+H2O =Ca(OH)2

в) Pb(NO3)2+2KOH=Pb(OH)2+2KNO3

г) Ca(OH)2+2HNO3=Ca(NO3)2+2H2O

д) Ba(OH)2=BaO+H2O

е) Co(OH)2=CoO+H2O

Ё) MnCl2+2NaOH=Mn(OH)2+2HCl