Серед наведених рівнянь вкажіть рівнянь реакції гідрування : А) С3Н6+НСІ = С3Н7СІ Б) С3Н6+Н2 =

С3Н8 В) С3Н6 = С3Н4+Н2 Г) С3Н6+СІ2 = С3Н6СІ2 ПОМОЖІТЬ СРОЧНОООО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мелентьев Владислав.

Серед наведених рівнянь вкажіть рівнянь реакції гідрування(приєднання водню) :

Б) С3Н6+Н2 = С3Н8



Отвечает Llorens Natasha.

Серед наведених рівнянь вкажіть рівнянь реакції гідрування :

А) С3Н6+НСІ = С3Н7СІ

Б) С3Н6+Н2 = С3Н8

В) С3Н6 = С3Н4+Н2

Г) С3Н6+СІ2 = С3Н6СІ2

реакция гидрирования это присоединение водорода (водород - гидро)

Б) С₃Н₆ + Н₂ = С₃Н₈