Обчислити відносну молекулярну масу для таких NaCl Ca(OH)2 KCO3 BAI2​


Ответы на вопрос

Отвечает Иштуганов Тимур.
Відносна молекулярна маса (M) обчислюється як сума атомних мас компонентів у молекулі.

NaCl:
M(NaCl) = M(Na) + M(Cl) = 23 + 35.5 = 58.5 г/моль
Ca(OH)2:
M(Ca(OH)2) = M(Ca) + 2 * M(O) + 2 * M(H) = 40 + 2 * 16 + 2 * 1 = 74 г/моль
KCO3:
M(KCO3) = M(K) + M(C) + 3 * M(O) = 39 + 12 + 3 * 16 = 100 г/моль
BaI2:
M(BaI2) = M(Ba) + 2 * M(I) = 137 + 2 * 127 = 391 г/моль