Повторити параграф 25. Розв'язати задачі: 1. Обчислити відносну густину метану (СН4 ) за воднем. 2.

Обчислити відносну густину етану (С2Н6) за гелієм. 3. Обчислити відносну густину нітроген (I) оксиду за повітрям. 4. Обчислити відносну густину газу за киснем, якщо його відносна густина за повітрям становить 1,241. даю 20 балов пж решите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Богомолов Пётр.

Відповідь:

1. Обчислити відносну густину метану (СН4 ) за воднем.

Mr(CH4)=16

Mr(H2)=2

D=16/2=8

2. Обчислити відносну густину етану (С2Н6) за гелієм.

Mr(C2H6)=30

M(He)=4

D=30/4=7,5

3. Обчислити відносну густину нітроген (I) оксиду за повітрям.

M(N2O)=44

Mr(пов)=29

D=44/29=1,52

4. Обчислити відносну густину газу за киснем, якщо його відносна густина за повітрям становить 1,241.

Mr(газу)=1,241*29=36

Mr(O2)=32

D=36/32=1,125

Пояснення: