ТЕРМІНОВО ДРПОМОЖІТЬ!!! 1. Відносна густина газу за воднем дорівнює 18. Обчисліть відносну

густину цього газу за повітрям. 2. Обчисліть масу 11 л (н. у.) кисню 3. Обчисліть відносну густину сульфур(VІ) оксиду: а) за азотом; б) за повітрям. 4. За нормальних умов 53,25 г невідомого газу X займає об’єм 16,8 л. Назвіть цей газ та запишіть його формулу . Обчисліть відносну густину цього газу за гелієм. 5. Густина невідомого оксиду фосфору за вуглекислим газом дорівнює 3,23. Обчисліть молярну масу цього оксиду, визначте його формулу.

Ответы на вопрос

Отвечает Дерепаскин Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

1.

D = M1/M2

M1 = D×M2

M1 = 18×2 = 36 - молярна маса газу

D = 36/29 = 1,24 - відносна густина

цього газу за повітрям.

2.

m= V×M÷Vm

m(О2) = 11×32÷22,4 = 15,7г.

3.

D(SO3) = 80/28 = 2,86 - за азотом

D(SO3) = 80/29 = 2,76 - за повітрям

4.

М= m×Vm÷V

M = 53,25 × 22,4 ÷ 16,8 = 71 - газ Cl2 - хлор

D = 71/4 = 17,75 - відноснa густинa цього газу за гелієм

5. М = 3,23 × 44 = 142

Р2О5 - оксид фосфору 5