1. Молярний об'єм газів за нормальних умов становить: а) 44,8 л/моль; 6) 22,4 л/моль; в) 11,2

л/моль. 2. Як позначається відносна густина газу:а) М6) D;3. Одиниця вимірюваннямолярної маси є:а) г/моль; б) кг /моль; в) л/моль. 4. Молярна маса кисню: а) 32 л/моль; б) 32 г/моль; в) 16 г/моль.5. Кількість атомів елементів у речовині MgF, визнаєтьсятаким співвідношенням: г) 1:3.а) 1:1;6) 1:2;в) 2:2;6. Укажіть речовини, для яких об'єм 1 моля за н.у. дорівнює 22,4 л/ моль: а) фтор; б) цинкоксид; в) вода; г) сульфатна кислота.Середній рівень (16) 7. Яку кількість речовини містять 160 г СиО.8. Скільки молекул міститься у воді кількістю речовини 3,5 моль.9. Обчисліть об'єм газу кількістю речовини 3 моль СО..Достатній рівень (1,5 б)10. Який об'єм за нормальних умов займуть 24,08-10 молекул хлору,11. Обчисліть відносну густину вуглекислого газу за воднем.Високий рівень (36)12. За нормальних умов 12,75 г невідомого газу Х займає об'єм 16,8 л. Обчисліть відноснугустину цього газу за воднем.​

Ответы на вопрос

Отвечает Катраман Поля.

1.б 2.б 3.б 4.а 5.б 6.а 7.n=160:80=2

8.21,7 * 10^23 9.V(H2)=n(H2)×Vm=3.7×22.4=82,88л. 10.n(Cl2) = N(Cl2) / Na = 2,408 *10²³ / 6,02*10²³ =0,4 моль

V(Cl2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,4 моль = 8,96 л 11.DH2=M1:M2; M(CO2)=12+16*2=44; DH2= 44/2=22 12. 12,75 г займає обєм 16, 8 л

Х г/моль займає оьєм 22,4 л\ моль

Х = 12, 75 г *22,4 л\ моль /16, 8 л = 17 г/моль

D/ O2 = Mr(X) / Mr(O2) = 17 г/моль / 32 г/моль = 0,531