ОЧЕНЬ СРОЧНО! 10. Вкажіть правильне твердження про відносну густину газів за воднем: А. Дорівнює

відношенню молекулярної маси водню до молекулярної маси водню до молекулярної маси даного газу. Б. Дорівнює відношенню густини даного газу до густини водню. В. Дорівнює відношенню молярної маси даного газу до густини водню. Г. Дорівнює відношенню молярної маси даного газу та молярної маси водню. 11. Вкажіть об’єм газу кількість 0,5 моль (н. у): А. 11,2 л. Б. 22,4 л. В. 22, 4 м3. Г. 11,2 12. Обчисліть і вкажіть відносну густину сульфур (IV) оксиду за киснем. А. 2. Б. 4 В. 22 Г. 1,2 13. Обчисліть кількість речовини води у порції, що містить 1,204·1024 молекул: А. 2моль.Б. 4моль. В. 2,2 моль Г. 0.2моль 14. Обчисліть кількість речовини міді (Сu) масою 12,8г: А. 2моль. Б. 3моль. В. 2,5 моль Г. 0.2моль 15. Яка кількість речовини атомів Оксигену міститься в 1 моль Mn2O7 ? А. 2моль. Б. 4моль. В. 7,2 моль Г. 7моль 16. Скільки атомів міститься у білому фосфорі (Р4) кількістю речовини 0,025 моль? А. 15.05·1021 атомів Б. 15.05·1022 атомів В. 1.505·1021 атомів Г. 15.04·1021 атомів 17. Укажіть об’єм газу кількість 500 моль (н. у): А. 11,2 л. Б. 22,4 л.В. 22, 4 м3.Г. 11,2 м3. 18. Укажіть формулу газу, якій є важчими за повітря: А. СО Б. NO; В. SO2; Г. H2; Д. NH3. 19. Обчисліть і вкажіть об’єм газоподібного аміаку кількістю речовини 5 моль (н. у.): А 110г Б 11.2л В 112л Г 11.2м3 20. Обчисліть і вкажіть відносну густину сульфур (IV) оксиду за киснем. А 1 г\мл Б 2 В 2 кг\м3 Г 1.22 21. Порівняйте, де більше молекул: у 20 г водню чи в 32 г кисню? А кисню більше водню Б водню= кисню В водню більше кисню 22. Густина невідомого газу за киснем 2. Чому дорівнює густина цього газу за воднем? А33 Б16 В 32 Г64 23.Відносна густина газуватої двоатомної простої речовини за повітрям 2,45. Обчисліть молярну масу речовини А 17 г/моль Б 45 г/моль В 71 г/моль Г68.8 г/моль 24.Порівняйте об’єми, що займуть 4г Аргону та 6,02·1023 атомів Неона А Аргону більше Б Неону більше В Однакове 25. Однакове чи різне число молекул міститься в: 22г СО2 та 11,2л Н2S А Однакове Б різне В СО2 більше Г Н2S більше 26. Обчисліть масу сірки S кількістю речовини 5,5моль; А 32 г Б117 г В157 кг Г176г 27. Обчисліть масу 1,5 моль амоніаку NH3; А 28г Б 25.5г В34.3 г Г 32.2 г. 28.Обчисліть масу 0,2 моль кисню О2; А 6.4 г Б 3.2 В 64 г Г 32г 29. Обчисліть масу 5 моль водню Н2; А5г Б10 г В 12 г.Г 5 г. 30. Обчисліть масу 1 моль сахарози C12H22O11 : А 15г Б 3.42г В 34.2г Г 342г 31. Яка кількість речовини атомів Оксигену міститься в 1 моль речовин СІ2О5? : А 15.05·1022 атомів Б 5 моль В 6.02·1023 атомів Г 2 моль д 30.1·1023 атомів 32. Яка кількість речовини атомів Оксигену міститься в 1 моль речовин В2О3? А 18.06·1022 атомів Б 5 моль В 6.02·1023 атомів Г 2 моль д 3 моль 33. Яка кількість речовини атомів Оксигену міститься в 1 моль речовин Mn2O3 А 18.06·1022 атомів Б 5 моль В 6.02·1023 атомів Г 2 моль д 3 моль 34. Зазначте рядок оксидів, що мають твердий агрегатний стан (н.у.). А натрій оксид, купрум(ІІ) оксид), карбон(ІІ) оксид Б карбон(ІV) оксид, карбон(ІІ) оксид, сульфур(VІ) оксид В фосфор(V) оксид, кальцій оксид, силіцій(ІV) оксид Г нітроген(ІV) оксид, магній оксид, гідроген оксид 35.Зазначте пари хімічних формул оксидів з однаковою валентністю елементів. А СаО і N2O Б Al2O3 і BaO В NO2 і MnO2 Г MgO і CO

Ответы на вопрос

Отвечает Муратов Артем.

Відповідь:

10-г

11-а

12

-M(SO2)=64

M(O2)=32

D=64/32=2

13

n=1,204*10²⁴/6,02*10²³=2моль Б

14

M(Cu)=64

n=12,8/64=0,2

15

Г. 7моль

16

N=0,025*4*6,02*10²³

17

Г Г. 7моль

18

В. SO2

19

V=5*22,4=112л В

20

D=64/32=2  Б 2

21

В водню більше кисню

22

M=2*32=64

D=64/2=32      В 32

23

M=2,45*29=71,05г/моль

24

Б Неону більше

25

А Однакове

26

m=5,5*32=176г/моль

27

m=17*1,5=25,5г

28

m=32*0,5=16г

29

m=2*0,5=1г

30

m=342*1=342г

31

32

33

А 18.06·1022 атомів

34

35

В NO2 і MnO2

Пояснення: