10.У портовому місті починаються три туристичних рейси, перший зяких триває 15 діб, другий – 20

діб, третій – 12 діб. Повернувшись до порту,теплоходи того ж дня вирушають у новий рейс. Сьогодні з порту вийщлитеплохоходи за всіма трьома маршрутами. Через скільки діб вони зновуразом вийдуть у плавання?========================================

Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Пошаговое объяснение:

Найдем НОК чисел 15; 20; 12

НОК (12; 15; 20) = 60

12 = 2 * 2 * 3

15 = 3 * 5

20 = 2 * 2 * 5

НОК (12; 15; 20) = 2 * 2 * 5 * 3 = 60

Через 60 дней они снова вместе выйдут в плавание

Отвечает Кудрявцева Виктория.

Сначало найдем НОК данных чисел

НОК{15, 20, 12}=

15=35

20=225

12=223

НОК{15,20,12}=60 сутк.

Ответ:через 60 суток