Два теплоходи одночасно відправляються з одного порту за різними маршрутами. В одного рейс туди і

назад триває 30 дн., а в іншого 40 дн. Знайди час, через який теплоходи знову зустрінуться в порту. Відповідь: теплоходи знову зустрінуться в порту через дн.

Ответы на вопрос

Отвечает Бруцкая Оля.

Ответ: через 120 днів теплоходи знову встрінуться в порту

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 30 і 40

30 = 2 * 3 * 5

40 = 2 * 2 * 2 * 5

НОК (30; 40) = 2 * 2 * 2 * 5 * 3 = 120

через 120 днів теплоходи знову зустрiнуться в порту.