Два теплоходи одночасно відправляються з одного порту за різними маршрутами. В одного рейс туди і

назад триває 24 дн., а в іншого 32 дн. Знайди час, через який теплоходи знову зустрінуться в порту. ---- помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 24 і 32

24 = 2 * 2 * 2 * 3

32 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2

НСК (24, 32) = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 3 = 96

Вiдповiдь: через 96 днiв теплохіди знову зустрiнуться в порту.