Два автобуси одночасно відправляються від однієї площі за різними маршрутами. В одного рейс туди і

назад триває 30 хв., а в іншого 40 хв. Визнач час, через який автобуси знову зустрінуться на цій площі.

Ответы на вопрос

Отвечает Комова Екатерина.

Ответ:

2 часа

Пошаговое объяснение:

30+30+30+30=120

40+40+40=120

Отвечает Сафронов Кирилл.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

30+40=70(хвилини) рейс туди i назад у другого автобуса

70-40=30 (хвилини) зустрiнуться автобуси знову