Три теплоходи здійснюють різні туристичні круїзи. Перший круїз триває 12, другий – 9, третій – 18

діб. Теплоходи вирушили з порта одночасно у круїзи. Через який час вони знову зустрінуться в порту?

Ответы на вопрос

Отвечает Собчук Ярослав.

Ответ:

Через 36 дней

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное чисел:

12; 9 и 18

НОК (12; 9; 18) = 36

12 = 2 * 2 * 3

9 = 3 * 3

18 = 2 * 3 * 3

НОК (12; 9; 18) = 2 * 3 * 3 * 2 = 36

Через 36 суток теплоходы снова встретятся в порту .